Rolex SKY-DWELLER Oyster, 42 mm, white gold M336239-0002

Modellerin bulunma durumu
REFERANS
M336239-0002
MODEL KASASI
Oyster, 42 mm, beyaz altın
ÇERÇEVE
Yivli, çift yönlü dönebilen Rolex Ring Command
SU GEÇİRMEZLİK
metre / 330 fit su geçirmezlik
MEKANİZMA
Sürekli, mekanik, otomatik kurmalı, çift zaman dilimi, yıllık takvim
KALİBRE
9002, Rolex üretimi
GÜÇ REZERVİ
Yaklaşık 72 saat
BİLEZİK
Oysterflex
KADRAN
Parlak siyah
SERTİFİKA
Üstün Kronometre (kasadan sonra COSC + Rolex sertifikası)

OYSTERFLEX BİLEZİK

Sky-Dweller'ın Rolex tarafından geliştirilen ve patenti alınan yeni Oysterflex bileziği, metal bileziklere sportif bir alternatif sunuyor. Bilezik, esnek bir titanyum ve nikel alaşımlı metal bıçakla saat kasasına ve Oysterclasp'a takılır. Bıçak, çevresel etkilere karşı özellikle dirençli, çok dayanıklı ve saati takan kişi için mükemmel derecede inert olan yüksek performanslı siyah elastomer ile kaplanmıştır. Daha fazla konfor için Oysterflex bileziğin iç kısmı, saati bilekte sabitleyen ve 18 kt beyaz altın Oyster toka ile donatılmış patentli bir uzunlamasına yastık sistemi ile donatılmıştır. Aynı zamanda marka tarafından tasarlanan ve patenti alınan Rolex Glidelock uzatma sistemine sahiptir. Tokanın altına entegre edilen bu yaratıcı dişli mekanizma, alet kullanmadan yaklaşık 2,5 mm'lik artışlarla bilezik uzunluğunun yaklaşık 15 mm kadar hassas ayarlanmasına olanak tanır.

18 Kt BEYAZ ALTIN

Kendi özel dökümhanesini işleten Rolex, en yüksek kalitede 18 kt altın alaşımlarını dökmek için rakipsiz bir yeteneğe sahiptir. Eklenen gümüş, bakır, platin veya paladyum oranına göre farklı 18 kt altın türleri elde edilir: sarı, pembe veya beyaz. Sadece en saf metallerle yapılırlar ve en son teknolojiye sahip bir laboratuvarda titizlikle incelenirler, ardından altın aynı kalite titizliği ile şekillendirilip şekillendirilir. Rolex'in mükemmellik taahhüdü kaynağında başlar.

PARLAK SİYAH KADRAN

Kadrandaki sabit bir ters çevrilmiş kırmızı üçgen, merkez dışı 24 saatlik diskte seçilen referans zamanı – evdeki veya yolcunun olağan iş yerindeki – gösterir. Bir bakışta, bu 24 saatlik gösterge, diğer saat dilimindeki gündüz saatlerini gece saatlerinden net bir şekilde ayırır. Kadranlar artık dikdörtgen indeks saat imleri ve daha uzun ibrelerin yanı sıra okunabilirliği artıran uzun süreli parlaklığa sahip bir Chromalight ekrana sahip. Kadranın etrafındaki 12 pencereden birindeki koyu kırmızı dikdörtgen, Saros yıllık takviminin çarpıcı bir özelliği olan içinde bulunulan ayı gösteriyor. Bu ustaca mekanizma, 30 günlük bir ayın sonunda tarihi ayarlamayı artık düşünmesi gerekmeyen saati takan kişinin hayatını kolaylaştırıyor. Yıllık takvim yıl boyunca doğru tarihi gösterir. Yalnızca bir ayarlama gereklidir - 1 Mart'ta (yalnızca 28 veya 29 gün olan Şubat). Tarih yerel saate bağlıdır ve yolcunun yerel saat dilimine göre otomatik olarak değişir.

MODELLERİN BULUNMA DURUMU

Tüm Rolex saatleri, en üst düzey kaliteyi garanti etmek amacıyla azami özen gösterilerek el emeği ile bir araya getirilir. Bu denli yüksek standartlar doğal olarak Rolex’in üretim kapasitesini sınırlamaktadır ve zaman zaman Rolex saatlerine olan talep, bu kapasiteyi aşmaktadır.
Bu sebeple bazı modeller sınırlı sayıda mevcut olabilir. Yeni Rolex saatler yalnızca, düzenli teslimat alan ve saatlerin satışını ve tahsisini bağımsız olarak düzenleyebilen Resmî Rolex Satış Noktaları’nda satılır.

‭ Times‬, dünya çapındaki Resmî Rolex Satış Noktaları ağının bir parçası olmaktan gurur duyar ve mevcut olan Rolex saatler hakkında sizi bilgilendirebilir.

İki saat dilimi ve yıllık takvimi ile Sky-Dweller, dünya gezginleri için zarif ve güvenilir bir yol arkadaşıdır. Ürün yelpazesi, Rolex için mükemmelliğin en küçük ayrıntılarda bile ortaya çıktığını kanıtlayan çok sayıda geliştirmeyle güncellendi. Seriye katılan yeni versiyonlarla estetik süslemeler sunuluyor. Ve saat, Rolex teknolojisindeki en son gelişmelerle donatılmış bir mekanizmanın tanıtılmasıyla teknik gelişmeleri görüyor.

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize tercih ettiğiniz irtibat şeklini bildirin, biz de size en kısa zamanda cevap verelim.