1. Rolex
  2. Servis

Times Rolex Saat Bakımı ve Tamiri

Rolex saatler, sürekliliğe yönelik tasarlanır ve üretilir.

Bir Rolex saatin tasarlanmasından atölyeden çıktığı ana kadarki gelişiminin ve üretiminin her aşamasında tek bir kritik koşula riayet edilir: kalite. Bunun sonucu olarak bir Rolex saatin, ne kadar süre çalışmaya devam edeceği, bir nesilden diğerine aktarılması ve birden fazla hayat yaşaması noktasında sınırı yoktur.

Bir uzman görüşü alın

Bir uzman görüşü alın

Bakımların arasından yıllar geçince, saatiniz en titiz dikkati hak eder. Rolex Yetkili Servis Merkezi olan Times Mağazaları, size birinci sınıf bir satış sonrası servis sunmayı amaçlamaktadır. Saat ustalarımızın zorlu standartları ve uzmanlıkları sayesinde Rolex saatiniz, muhteşem güvenilirliği ve olağanüstü güzelliği ile işlevlerini uzun yıllar yerine getirmeye devam edebilir.

Times merkezinde Rolex saatinizin servisi

Times Mağazaları, profesyonellikten ve uzmanlıktan asla ödün vermeyen, itinayla seçilmiş, Rolex tarafından eğitilmiş saat ustalarından oluşan ağın bir parçası olmaktan gurur duyar. Biz burada, Rolex atölyesinden çıkan her bir saatin orijinal işlevsel ve estetik özelliklerine sadık kalmasını sağlamak üzere tasarlanmış Rolex Servis Prosedürü'nü izleriz.

Times merkezinde Rolex saatinizin servisi

Yetkili servis merkeziniz

Son teknoloji atölyelerimizdeki saat ustaları, katı mükemmeliyet kriterlerine göre eğitilir ve düzenli olarak değerlendirmeye tabi tutulur. Bileziğin uzunluğunun ayarlanmasından tam bir bakım yapılmasına kadar, bir Rolex saate yönelik her türlü servis işlemi, [Satış noktası adı] merkezinde güvenle gerçekleştirilir.

Yetkili servis merkeziniz

Rolex servis prosedürü

Rolex servis prosedürü, Rolex atölyesinden çıkan her saatin, orijinal işlevsel ve estetik özelliklerine sadık kalmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Her bir mekanizmanın bakımı eksiksiz yapılır, her bir kasa ve bilezik parlaklığını yenilemek için özenle yeniden cilalanır. Kronometrenin doğruluğu ve su geçirmezlik, bir Rolex saatten haklı olarak beklediğiniz kalite seviyesini ve güvenilirliği garanti etmek için titizlikle test edilir.

Daha fazlası

İki yıllık servis garantisi

Tam bir bakımın ardından, Rolex saatiniz iki yıl boyunca Servis Garantisi kapsamındadır. Bu garanti, kaza sonucu meydana gelen veya saatin hatalı kullanımından kaynaklanan hasarları veya bozulmaları içermemektedir. Rolex tarafından yetkilendirilmemiş bir üçüncü şahsın müdahalesi veya Rolex tarafından üretilmemiş parçaların ya da aksesuarların saate eklenmesi Servis Garantisi'ni geçersiz kılacaktır.

İki yıllık servis garantisi