Rolex YACHT-MASTER 42 Oyster, 42 mm, RLX titanyum M226627-0001

Modellerin bulunma durumu
REFERANS
M226627-0001
MODEL KASASI
Oyster, 42 mm, titanyum
ÇERÇEVE
Çift yönlü dönebilen 60 dakikalık dereceli çerçeve, seramikten mat siyah Cerachrom parça, parlatılmış kabartmalı rakamlar ve derecelendirmeler
SU GEÇİRMEZLİK
100 metre / 330 fit su geçirmezlik
MEKANİZMA
Sürekli, mekanik, kendinden kurmalı
KALİBRE
3235, Rolex Üretimi
GÜÇ REZERVİ
Yaklaşık 70 saat
BİLEZİK
Oyster, üç parçalı sağlam bağlantılar
KADRAN
yoğun siyah
SERTİFİKA
Üstün Kronometre (kasadan sonra COSC + Rolex sertifikası)

ÇİFT YÖNLÜ DÖNER ÇERÇEVE

Yacht-Master'ın çift yönlü dönebilen 60 dakikalık dereceli çerçevesi tamamen değerli metallerden yapılmıştır veya yüksek teknoloji ürünü seramikten Cerachrom ek parça ile donatılmıştır. Yükseltilmiş parlatılmış rakamlar ve derecelendirmeler, mat, kumlanmış bir arka plan üzerinde net bir şekilde öne çıkıyor. Kullanıcının, örneğin iki şamandıra arasındaki seyir süresini hesaplamasını sağlayan bu işlevsel çerçeve, aynı zamanda modelin ayırt edici görsel kimliğinin önemli bir bileşenidir.

YOĞUN SİYAH KADRAN

Tüm Rolex Profesyonel saatler gibi, Yacht-Master 42 de Chromalight ekranı sayesinde her koşulda ve özellikle karanlıkta olağanüstü okunabilirlik sunar. Üçgenler, daireler, dikdörtgenler gibi basit şekillerdeki geniş ibreler ve saat imleri, uzun süreli bir ışıltı yayan ışıldayan bir malzeme ile doldurulmuştur.

RLX TİTANYUM

RLX titanyum, Rolex tarafından özel olarak seçilen 5. sınıf bir titanyum alaşımıdır. Tüm titanyum alaşımları gibi, özellikle hafiftir ve mekanik mukavemeti ve korozyon direnci ile tanınır. RLX titanyumun diğer bir özelliği de, markanın özelliklerine göre cilalı veya saten bir yüzey elde etmek için çalışılabilmesidir. Yüksek mekanik mukavemeti, çalışmayı karmaşık hale getirir ve kullanma kararı, özel üretim süreçlerinin kullanılmasını gerektirmiştir.

MODELLERİN BULUNMA DURUMU

Tüm Rolex saatleri, en üst düzey kaliteyi garanti etmek amacıyla azami özen gösterilerek el emeği ile bir araya getirilir. Bu denli yüksek standartlar doğal olarak Rolex’in üretim kapasitesini sınırlamaktadır ve zaman zaman Rolex saatlerine olan talep, bu kapasiteyi aşmaktadır.
Bu sebeple bazı modeller sınırlı sayıda mevcut olabilir. Yeni Rolex saatler yalnızca, düzenli teslimat alan ve saatlerin satışını ve tahsisini bağımsız olarak düzenleyebilen Resmî Rolex Satış Noktaları’nda satılır.

‭ Times‬, dünya çapındaki Resmî Rolex Satış Noktaları ağının bir parçası olmaktan gurur duyar ve mevcut olan Rolex saatler hakkında sizi bilgilendirebilir.

Hafif ve sağlam, RLX titanyumdan yeni Oyster Perpetual Yacht-Master 42, hareket özgürlüğü arayanların dostudur. Özellikle rekabetçi yelkenciliğin taleplerine ve baskılarına uygun olan bu model, saatçiliğin mükemmelliğini sportif performansın hizmetine sunuyor. Yacht-Master 42, Oyster Perpetual Deepsea Challenge'dan sonra Rolex tarafından piyasaya sürülen ikinci RLX titanyum saattir ve hafifliğin ciddiye alınması gereken bir kalite olduğunu doğrular.
Rolex Yacht-Master

AÇIK DENİZLERİN SAATİ Rolex Yacht-Master

Tüm modelleri görüntüle

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize tercih ettiğiniz irtibat şeklini bildirin, biz de size en kısa zamanda cevap verelim.