Rolex OYSTER PERPETUAL Oyster, 41 mm, Oysterçelik M124300-0008

Modellerin bulunma durumu
REFERANS
M124300-0008
MODEL KASASI
Oyster, 41 mm, Oystersteel
ÇERÇEVE
Kubbeli
SU GEÇİRMEZLİK
100 metre / 330 fit su geçirmezlik
MEKANİZMA
Sürekli, mekanik, kendinden kurmalı
KALİBRE
3230, Rolex üretimi
GÜÇ REZERVİ
Yaklaşık 70 saat
BİLEZİK
Oyster, üç parçalı sağlam bağlantılar
KADRAN
Turkuaz mavisi, Kutlama motifi
SERTİFİKA
Üstün Kronometre (kasadan sonra COSC + Rolex sertifikası)

TURKUAZ MAVİ KADRAN

"Kutlama" olarak adlandırılan bu yepyeni motif, Oyster Perpetual 31, Oyster Perpetual 36 ve Oyster Perpetual 41 modellerinde mevcuttur. Siyah saçaklı farklı boyutlarda baloncuklardan oluşan bu motif, 2020'de piyasaya sürülen lake kadranların canlı renklerini içine alarak turkuaz rengine hayat verir. arka plan rengi için mavi ve baloncuklar için şeker pembesi, sarı, mercan kırmızısı ve yeşil oyuna girdi.

OYSTERÇELİK

Rolex, çelik saat kasaları için Oystersteel kullanır. Marka tarafından özel olarak geliştirilen Oystersteel, korozyona karşı maksimum direncin gerekli olduğu yüksek teknoloji ile havacılık ve kimya endüstrilerinde en yaygın olarak kullanılan alaşımlar olan 904L çelik ailesine aittir. Oystersteel son derece dayanıklıdır, parlatıldığında olağanüstü bir yüzey sunar ve en zorlu ortamlarda bile güzelliğini korur.

OYSTER BİLEZİĞİ

İstiridye bileziği, biçim ve işlevin, estetik ve teknolojinin mükemmel bir simyasıdır. İlk olarak 1930'ların sonlarında piyasaya sürülen bu özellikle sağlam ve konforlu metal bileklik, geniş, düz üç parçalı bağlantıları ile Oyster koleksiyonundaki en evrensel bileklik olmaya devam ediyor. Oyster Perpetual modelleri için Oyster bileziği Oyster toka ile donatılmıştır.

MODELLERİN BULUNMA DURUMU

Tüm Rolex saatleri, en üst düzey kaliteyi garanti etmek amacıyla azami özen gösterilerek el emeği ile bir araya getirilir. Bu denli yüksek standartlar doğal olarak Rolex’in üretim kapasitesini sınırlamaktadır ve zaman zaman Rolex saatlerine olan talep, bu kapasiteyi aşmaktadır.
Bu sebeple bazı modeller sınırlı sayıda mevcut olabilir. Yeni Rolex saatler yalnızca, düzenli teslimat alan ve saatlerin satışını ve tahsisini bağımsız olarak düzenleyebilen Resmî Rolex Satış Noktaları’nda satılır.

‭ Times‬, dünya çapındaki Resmî Rolex Satış Noktaları ağının bir parçası olmaktan gurur duyar ve mevcut olan Rolex saatler hakkında sizi bilgilendirebilir.

Oyster Perpetual 31, Oyster Perpetual 36 ve Oyster Perpetual 41'in renk, canlılık ve pozitiflikle canlı yeni kadranları, 2020'de seriye eklenen beş rengi neşeyle yeniden birleştiren çok renkli baloncuklarla bezenmiştir. sanatın ve usta tekniğin ürünü. Kadran dekorasyonu, tozdan kaynaklanan herhangi bir kirlenmeyi önlemek için sıkı bir şekilde kontrol edilen bir ortamda gerçekleştirilir ve bir renk harikası yaratmak için her aşamada en üst düzeyde hassasiyet gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize tercih ettiğiniz irtibat şeklini bildirin, biz de size en kısa zamanda cevap verelim.