Rolex GMT-MASTER II Oyster, 40 mm, Oysterçelik ve sarı altın M126713GRNR-0001

Modellerin bulunma durumu
REFERANS
M126713GRNR-0001
MODEL KASASI
Oyster, 40 mm, Oysterçelik ve sarı altın
ÇERÇEVE
Çift yönlü dönebilen 24 saat dereceli çerçeve. İki renkli gri ve siyah Cerachrom, seramik, kalıplanmış rakamlar ve derecelendirmeler
SU GEÇİRMEZLİK
100 metre / 330 fit su geçirmezlik
MEKANİZMA
Sürekli, mekanik, kendinden kurmalı, GMT işlevi
KALİBRE
3285, Rolex üretimi
GÜÇ REZERVİ
Yaklaşık 70 saat
BİLEZİK
Jübile, beş parçalı bağlantılar
KADRAN
Siyah
SERTİFİKA
Üstün Kronometre (kasadan sonra COSC + Rolex sertifikası)

24 SAAT DÖNEBİLEN ÇERÇEVE

Bu model, siyah bir kadrana ve gri ve siyah seramikten iki renkli Cerachrom çerçeve ekine sahiptir. Geleneksel akrep, yelkovan ve saniye ibrelerine ek olarak, GMT-Master II'de kadranı 24 saatte bir çeviren ok uçlu ibre ve çift yönlü dönebilen 24 saat dereceli çerçeve bulunur. Belirgin bir şekilde renklendirilmiş 24 saat ibresi, bezel üzerindeki derecelendirmelerde okunabilen ilk zaman diliminde "ev" referans saatini gösterir. Gezginin yerel saati, kurma kolu aracılığıyla çalıştırılan dahiyane bir mekanizma sayesinde saatten saate "atlayarak" kolayca ayarlanabilir: akrep, yelkovandan ve saniye ibrelerinden bağımsız olarak ileri veya geri ayarlanabilir. Bu, gezginlerin zaman işleyişinin kesinliğini etkilemeden yeni saat dilimlerine uyum sağlamalarına olanak tanır.

SİYAH KADRAN

Tüm Rolex Profesyonel saatler gibi, GMT-Master II de Chromalight ekranı sayesinde her koşulda ve özellikle karanlıkta olağanüstü okunabilirlik sunar. Üçgenler, daireler, dikdörtgenler gibi basit şekillerdeki geniş ibreler ve saat imleri, uzun süreli bir ışıltı yayan ışıldayan bir malzeme ile doldurulmuştur.

SARI ROLESOR

Altın, parlaklığı ve asaleti için gıpta ile bakılır. Çelik, gücü ve güvenilirliği güçlendirir. Birlikte, özelliklerinin en iyilerini uyumlu bir şekilde birleştirir. Gerçek bir Rolex imzası olan Rolesor, 1930'ların başından beri Rolex modellerinde yer alır ve 1933'te bir isim olarak ticari marka haline gelir. Oyster koleksiyonunun öne çıkan yapı taşlarından biridir.

MODELLERİN BULUNMA DURUMU

Tüm Rolex saatleri, en üst düzey kaliteyi garanti etmek amacıyla azami özen gösterilerek el emeği ile bir araya getirilir. Bu denli yüksek standartlar doğal olarak Rolex’in üretim kapasitesini sınırlamaktadır ve zaman zaman Rolex saatlerine olan talep, bu kapasiteyi aşmaktadır.
Bu sebeple bazı modeller sınırlı sayıda mevcut olabilir. Yeni Rolex saatler yalnızca, düzenli teslimat alan ve saatlerin satışını ve tahsisini bağımsız olarak düzenleyebilen Resmî Rolex Satış Noktaları’nda satılır.

‭ Times‬, dünya çapındaki Resmî Rolex Satış Noktaları ağının bir parçası olmaktan gurur duyar ve mevcut olan Rolex saatler hakkında sizi bilgilendirebilir.

GMT-MASTER II'NİZİ NASIL AYARLARSINIZ

Mükemmellik ve güvenilirlik ile eşanlamlı olan Rolex saatler, günlük kullanım için tasarlanmıştır ve modeline bağlı olarak çok çeşitli spor ve diğer etkinlikler için mükemmel şekilde uygundur. Uzun süre dayanacak şekilde üretilen bu saatler, ayırt edici ve zamansız estetiğiyle ön plana çıkar. Oyster Perpetual GMT-Master II, dünyayı çapraz geçiş yapmak için ideal bir saattir. Videoyu izleyerek özellikleri ve tarihin ve iki saat diliminin nasıl ayarlanacağı hakkında daha fazla bilgi edinin.

.

Kullanıcısının başka bir saat dilimindeki zamanın ilerleyişini takip etmesine izin veren GMT-Master II, dünyayla olan bağlantımızı vurgular. Artık tamamen yeni bir renk kombinasyonu olan gri ve siyah seramik Cerachrom çerçeve eki ile 18 kt sarı altın ve sarı Rolesor olmak üzere iki yeni versiyonu mevcuttur. Örnek niteliğindeki işçilik, saati en iyi şekilde göstermek için bir araya gelen malzeme seçimi ve kaplamaların hassasiyeti ile ortaya çıkar. Jübile bileziğinin parıldayan altını ile koyu, sessiz tonlarına sahip iki renkli çerçeve arasındaki uyumlu kontrast, güneşin yolunu ve gece ile gündüzün birbirini takip etmesini çağrıştırıyor.
Rolex GMT-Master II

KOZMOPOLİT SAAT Rolex GMT-Master II

Tüm modelleri görüntüle

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize tercih ettiğiniz irtibat şeklini bildirin, biz de size en kısa zamanda cevap verelim.