Rolex DAY-DATE Oyster, 36 mm, Everos altın ve pırlanta M128345RBR-0068

Modellerin bulunma durumu
REFERANS
M128345RBR-0068
MODEL KASASI
İstiridye, 36 mm, Everose altın ve pırlanta
ÇERÇEVE
Pırlantalı ayarla
SU GEÇİRMEZLİK
100 metre / 330 fit su geçirmezlik
MEKANİZMA
Sürekli, mekanik, kendinden kurmalı
KALİBRE
3255, Rolex üretimi
GÜÇ REZERVİ
Yaklaşık 70 saat
BİLEZİK
Başkan, yarım daire şeklindeki üç parçalı bağlantılar
KADRAN
Pırlantalı yeşil aventurin seti
SERTİFİKA
Üstün Kronometre (kasadan sonra COSC + Rolex sertifikası)

ELMAS ÇERÇEVE

Heykeltıraşlar gibi mücevher ustaları da değerli metali ince bir şekilde oyarak, her bir taşın mükemmel bir şekilde oturacağı yeri elle şekillendirir. Bir kuyumcu sanatı ve zanaatiyle taş yerleştirilir ve diğerleriyle titizlikle hizalanır, ardından altın veya platin ayarına sıkıca sabitlenir. Taşların kendine özgü kalitesinin yanı sıra, Rolex taş dekorunun güzelliğine başka birçok kriter de katkıda bulunur: taşların yüksekliğinin hassas hizalanması, yönleri ve konumları, dekorun düzenliliği, gücü ve oranları ile giriftliği. metal işçiliğinin bitirilmesi. Saati geliştirmek ve takan kişiyi büyülemek için ışıltılı bir senfoni.

YEŞİL AVENTURİN KADRANI

Bu kadran, 32 pırlantalı 18 kt altından saat imlerine ve 24 pırlantalı 18 kt altından bir Roman VI ve IX'a sahiptir. İnce kristalize bir yüzeye sahip bir taş olan yeşil aventurinden kesilmiştir. Kadran, kimliğinden ve okunabilirliğinden en çok sorumlu özellik olan Rolex saatin ayırt edici yüzüdür. Kararmayı önlemek için altından şekillendirilmiş saat işaretleri ile karakterize edilen her Rolex kadranı, mükemmelliği sağlamak için büyük ölçüde elde olmak üzere şirket içinde tasarlanır ve üretilir.

18 KT EVEROSE ALTIN

Rolex, pembe altın saatlerinin güzelliğini korumak için kendi dökümhanesinde özel bir 18 kt pembe altın alaşımı yarattı ve patentini aldı: Everose altını. 2005 yılında tanıtılan 18 kt Everose, tüm Rolex Oyster modellerinde pembe altın olarak kullanılmıştır.

MODELLERİN BULUNMA DURUMU

Tüm Rolex saatleri, en üst düzey kaliteyi garanti etmek amacıyla azami özen gösterilerek el emeği ile bir araya getirilir. Bu denli yüksek standartlar doğal olarak Rolex’in üretim kapasitesini sınırlamaktadır ve zaman zaman Rolex saatlerine olan talep, bu kapasiteyi aşmaktadır.
Bu sebeple bazı modeller sınırlı sayıda mevcut olabilir. Yeni Rolex saatler yalnızca, düzenli teslimat alan ve saatlerin satışını ve tahsisini bağımsız olarak düzenleyebilen Resmî Rolex Satış Noktaları’nda satılır.

‭ Times‬, dünya çapındaki Resmî Rolex Satış Noktaları ağının bir parçası olmaktan gurur duyar ve mevcut olan Rolex saatler hakkında sizi bilgilendirebilir.

Yeni Oyster Perpetual Day-Date 36, Akdeniz kıyılarının atmosferini çağrıştıran ışıltılı tonlarda dekoratif taştan yapılmış kadranları memnuniyetle karşılıyor. Yeşil aventurin, akik ve turkuaz sırasıyla 18 kt Everose sarı ve beyaz altın saatlerle eşleştirilmiştir. Rolex'in kadran yapımındaki uzmanlığının bir ifadesi olan yeni Day-Date 36 saatleri, aynı zamanda markanın mücevher yerleştirme sanatındaki mükemmel ustalığının da kanıtıdır. Olağanüstü taşların, değerli taşların ve değerli metallerin bu birlikteliği, bu prestijli saatin farklılığını ve zarafetini vurgular.

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize tercih ettiğiniz irtibat şeklini bildirin, biz de size en kısa zamanda cevap verelim.