Rolex COSMOGRAPH DAYTONA Oyster, 40 mm, platin M126506-0001

Modellerin bulunma durumu
REFERANS
126506
MODEL KASASI
Oyster, 40 mm, platin
ÇERÇEVE
Kestane kahvesi monoblok Cerachrom çerçeve, kalıplanmış rakamlar ve derecelendirmelerle seramik
SU GEÇİRMEZLİK
100 metre / 330 fit geçirmezlik
MEKANİZMA
Sürekli, mekanik kronograf, otomatik kurmalı
KALİBRE
4131, Rolex üretimi
GÜÇ REZERVİ
Yaklaşık 72 saat
BİLEZİK
KADRAN
Buz mavisi
SERTİFİKA
Üstün Kronometre (kasadan sonra COSC + Rolex sertifikası)

BUZ MAVİSİ KADRAN

Bu model, salyangoz sayaçlı buz mavisi bir kadrana, altın aplikeli saat imlerine ve oldukça okunaklı ışıldayan bir malzeme olan Chromalight ekrana sahip ibrelere sahiptir. Merkezi tarama saniye ibresi 1/8 saniyelik doğru bir okumaya izin verirken, kadrandaki iki sayaç geçen süreyi saat ve dakika olarak gösterir. Sürücüler, pist sürelerini ve taktiklerini hatasız bir şekilde doğru bir şekilde belirleyebilir.

TAKİMETRİK ÖLÇEK

Modelin kimliğinin önemli bir parçası, saatte 400 mile veya kilometreye varan ortalama hızları ölçmek için takimetrik bir ölçekle kalıplanmış çerçevesidir. Yüksek teknoloji seramikten monoblok Cerachrom çerçeve bir dizi avantaj sunar: korozyona dayanıklıdır, neredeyse çizilmez ve rengi UV ışınlarından etkilenmez. Bu son derece dayanıklı çerçeve ayrıca, bir PVD (Fiziksel Buhar Biriktirme) işlemi aracılığıyla rakamlarda ve derecelendirmelerde ince bir platin tabakasının biriktirilmesi sayesinde olağanüstü okunaklı bir takimetrik ölçek sunar. Monoblok Cerachrom çerçeve, tek parça halinde yapılmıştır ve kristali orta kasa üzerinde sıkıca yerinde tutarak su geçirmezlik sağlar.

PLATİN

Nadir ve değerli platin, gümüşi beyazlığı ve canlı parlaklığıyla dikkat çekiyor. Olağanüstü korozyon direnci gibi benzersiz kimyasal ve fiziksel özellikleriyle ayırt edilen, dünyadaki en yoğun ve en ağır metaller arasındadır. Çelişkili bir şekilde, aynı zamanda yumuşak, elastik ve oldukça yumuşaktır, bu da işlemeyi ve cilalamayı özellikle zorlaştırır ve son derece yüksek derecede beceri gerektirir. Rolex her zaman, Rolex'teki seçkin metal işçileri tarafından kendi bünyesinde özenle hazırlanmış, %950 (binde bir) platinden oluşan bir alaşım olan 950 platin kullanır. En iyi saatler için en asil metaller.

MODELLERİN BULUNMA DURUMU

Tüm Rolex saatleri, en üst düzey kaliteyi garanti etmek amacıyla azami özen gösterilerek el emeği ile bir araya getirilir. Bu denli yüksek standartlar doğal olarak Rolex’in üretim kapasitesini sınırlamaktadır ve zaman zaman Rolex saatlerine olan talep, bu kapasiteyi aşmaktadır.
Bu sebeple bazı modeller sınırlı sayıda mevcut olabilir. Yeni Rolex saatler yalnızca, düzenli teslimat alan ve saatlerin satışını ve tahsisini bağımsız olarak düzenleyebilen Resmî Rolex Satış Noktaları’nda satılır.

‭ Times‬, dünya çapındaki Resmî Rolex Satış Noktaları ağının bir parçası olmaktan gurur duyar ve mevcut olan Rolex saatler hakkında sizi bilgilendirebilir.

COSMOGAPH DAYTONA'NIZI NASIL AYARLARSINIZ

Mükemmellik ve güvenilirlik ile eşanlamlı olan Rolex saatler, günlük kullanım için tasarlanmıştır ve modeline bağlı olarak çok çeşitli spor ve diğer aktiviteler için mükemmel şekilde uygundur. Uzun süre dayanacak şekilde üretilen bu saatler, ayırt edici ve zamansız estetiği ile karakterize edilir. Oyster Perpetual Cosmograph Daytona, sürüş ve hız tutkusu olanlar için tasarlandı. Videoyu izleyerek özellikleri ve saati nasıl ayarlayacağınız ve kronograf işlevlerini nasıl kullanacağınız hakkında daha fazla bilgi edinin.
Oyster Perpetual Cosmograph Daytona'nın sembolik stili ve üstün performansı, ikonik statüsünü motor yarışı pistlerinin çok ötesinde pekiştirdi. Saatin 60. yıl dönümünü kutlamak için Rolex, mekanizmanın yanı sıra kasa ve kadranı da ilgilendiren yüksek hassasiyetli yeniden işleme yoluyla tüm seriyi yeniden ziyaret ederek efsanenin yaşamasını sağlıyor. Sayısız ayarlamalar ve geliştirmeler, mükemmellik arayışının bitiş çizgisi olmayan bir yarış olduğunu hatırlatıyor.

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize tercih ettiğiniz irtibat şeklini bildirin, biz de size en kısa zamanda cevap verelim.